NOVÁ MODERNÍ STŘELNICE V PŘEROVĚ!

U Výstaviště 8 – naproti policejní budovy

Sleva pro ozbrojené složky

Příslušníci ozbrojených složek s platným služebním a zbrojním průkazem si mohou za zvýhodněnou cenu zakoupit vybrané modely CZ. Výše slevy činí 20 % z doporučené maloobchodní ceny a vztahuje se na modely:

CZ P-07

CZ P-09

CZ P-10

CZ 75 P-01

CZ BREN 2 Ms 11“

Nad rámec této akce naše společnost nabízí dalších 10% slevu z původní ceny zbraně na nákup zbraňového příslušenství – svítilny, kolimátory, tlumiče a pouzdra na zakoupenou zbraň. Tuto slevu lze uplatnit pouze v den nákupu zbraně na zboží skladem.

Registrace budou otevřené do 31. prosince 2023.


Jak na to?

Pokud jste příslušníkem ozbrojených složek, vlastníte platný služební a zbrojní průkaz a máte zájem o využití slevy, vyplňte prosím formulář na následující webové stránce: www.czub.cz/armed-forces-form/

Musíme Vás upozornit na skutečnost, že každý příslušník ozbrojených složek může na svůj platný služební a zbrojní průkaz využít slevu pouze jednou, a to na nákup jedné zbraně CZ za zvýhodněnou cenu, kterou si z uvedené nabídky vybere.

V případě jakýchkoliv otázek Nás neváhejte kontaktovat na email: obchod@strelniceprerov.cz nebo telefonicky na +420 776 860 719.

STŘELNICE PŘEROV s.r.o.

PROVOZNÍ ŘEDITEL
Pavel Patala

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE
Pavel Řehák

Příprava k získání ZP

V případě zájmu o kurzy ABC – k získání zbrojního průkazu nás prosím kontaktujte pomocí e-mailu:

info@strelniceprerov.cz

OK